eTwinning“ projektas „WORLD TREE DAY“

eTwinning“ projektas „WORLD TREE DAY“

(„Pasaulinė Medžio diena“)

 

Projekto tikslai: stebėti gamtos reiškinius, kalbėti apie tai, kaip auga medis (sėklos, vanduo, šviesa, meilė ir kt.),  klausytis  eilėraščių, istorijų ir dainų,  paminėti pasaulinę medžio dieną su projekto draugais iš kitų šalių. Nudžiuginti draugus pačių pagamintais darbeliais siunčiant juos paštu ir dalinantis veiklų akimirkomis per Twinspace platformą.

Projekto dalyviai: Lietuvos (Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ grupės „Saulėgrąža“ ugdytiniai), Švedijos, Serbijos, Lenkijos, Slovakijos, Turkijos, Italijos ir Graikijos vaikai.

Didžiausias dėmesys buvo skirtas medžiui, jo auginimui, puoselėjimui, išsaugojimui. Medis – gyvenimo simbolis. Tad mes noriai kūrėme medžius kurie  mums duoda daug naudos: švaraus oro, grožio, meilės, rūpestingumo, atjautos ir kt. Juos nusiuntėme dovanų projekto draugams  į Turkiją. Siųsti  buvo labai smagu, bet gauti siuntinį iš draugų, gyvenančių Lenkijoje buvo dar smagiau. Sukurtas draugų pasakojimas apie medžius nustebino ir įkvėpė dar daugiau saugoti ir globoti mūsų aplinkoje esančius medžius.