Lopšelio-darželio vadovai dalijasi lauko edukacinių erdvių kūrimo patirtimi

Mokyklos edukacinių erdvių nugalėtojų vardas įpareigoja ne tik puoselėti esamas erdves, kurti naujas, tobulinti ir plėsti įvairiausias patyrimines veiklas jose, bet ir dalytis savo pasiekimais, darbais, įžvalgomis, sėkmėmis.

Vasaros pradžioje lauko edukacinių erdvių kūrimo patirtimi dalijomės su Šiaulių rajono lopšelių-darželių vadovais, o prieš pat rugsėjį mus aplankė Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ mokytojai. Rugsėjo pradžioje su mūsų lauko edukacinėmis erdvėmis susipažino Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ administracija.

Kokios lauko edukacinės erdvės įrengtos lopšelio-darželio kieme, kokios pažintinės, tiriamosios, eksperimentinės, meninės, sportinės ir kt. veiklos organizuojamos jose pasakojo direktoriaus pavaduotojos ugdymui Auksė ir Vaida. O nuo ko viskas prasidėjo, kaip gimsta naujos erdvės, patirtimi dalijosi direktorė Violeta.

Tikimės, kad įplieskėme kolegoms kibirkštėlę kurti patrauklias, funkcionalias, įdomias lauko edukacines erdves ir papildyti respublikinio mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojų gretas.

 

Auksė Buožienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui